Zrealizowane projekty

 

 

tauronTauron to największy dystrybutor i dostawca energii elektrycznej w Polsce, z którym współpracujemy przy ocenie jakości nowo powstających produktów informatycznych wykorzystywanych wewnętrznie w firmie. Współpraca opiera się na wykonywaniu testów wydajności oraz audycie kodu wdrażanych systemów.

Sprawdź referencje

 

 

umwmPrzeprowadziliśmy kompleksowe wsparcie kontroli jakości i testowania dla systemu zarządzania Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego, zbudowanego w oparciu o Oracle Application Development Framework (ADF) i język Java.

Referencje dla: testów wydajności | audytu kodu

 

 

magnussonMagnusson jest międzynarodową firmą prawniczą odnoszącą w Polsce duże sukcesy. Współpraca polegała na przeprowadzeniu szeregu testów wydajności nowo wdrażanego systemu.

Sprawdź referencje

 

 

testingcupTestingCup to zawody i konferencja skierowane do pracowników branży nowych technologii, głównie testerów oprogramowania oraz wszystkich osób związanych zawodowo z programowaniem i zapewnieniem jakości systemów informatycznych. Wspieramy całe przedsięwzięcie poprzez realizowanie testów aplikacji powstających w ramach imprezy.