Zrealizowane projekty

 

 

tauronTauron to największy dystrybutor i dostawca energii elektrycznej w Polsce, z którym współpracujemy przy ocenie jakości nowo powstających produktów informatycznych wykorzystywanych wewnętrznie w firmie. Współpraca opiera się na wykonywaniu testów wydajności oraz audycie kodu wdrażanych systemów.

Sprawdź referencje

 

 

umwmPrzeprowadziliśmy kompleksowe wsparcie kontroli jakości i testowania dla systemu zarządzania Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego, zbudowanego w oparciu o Oracle Application Development Framework (ADF) i język Java.

Referencje dla: testów wydajności | audytu kodu

 

 

magnussonMagnusson jest międzynarodową firmą prawniczą odnoszącą w Polsce duże sukcesy. Współpraca polegała na przeprowadzeniu szeregu testów wydajności nowo wdrażanego systemu.

Sprawdź referencje

 

 

Dla spółki Po Prostu Energia przeprowadziliśmy testy wydajności premierowej usługi Po Prostu Prąd. Podpisujemy się pod wysoką jakością produktu i życzymy powodzenia!

Sprawdź referencje

 

 

testingcupTestingCup to zawody i konferencja skierowane do pracowników branży nowych technologii, głównie testerów oprogramowania oraz wszystkich osób związanych zawodowo z programowaniem i zapewnieniem jakości systemów informatycznych. Wspieramy całe przedsięwzięcie poprzez realizowanie testów aplikacji powstających w ramach imprezy.